Zinātne un inovācijas

Biogen zinātnieks, kas strādā Kembridžā, MA laboratorijā

Mēs strādājam slimību jomās, kurās ir viena no lielākajām vēl neatrisinātajām problēmām. Mēs strādājam neatlaidīgi, zinot, ka var tikt atklātas jaunas un drosmīgas iespējas. Kā viens no lielākajiem globālajiem biotehnoloģiju uzņēmumiem mēs strādājam pie tiem neatkārtojamajiem mirkļiem, kas varētu kļūt par vēsturisku pagrieziena punktu mūsu meklējumos pēc novatoriskām ārstēšanas metodēm.

Slimību jomas

Biogen vadmotīvs un virzošais spēks ir iespēja mainīt pacientu dzīvi.

Alcheimera slimība un demence

Mūsu pasaules līmeņa neiroloģijas izpētes un attīstības organizācija virzās uz jaunām pieejām iepriekš grūti ārstējamiem neirodeģeneratīviem stāvokļiem, piemēram, Alcheimera slimībai.

Uzzināt vairāk
Amiotrofiskā laterālā skleroze (ALS)

Jau vairāk nekā desmit gadus Biogen cenšas veicināt ALS izpēti, lai sniegtu dziļāku izpratni par visām šīs smagās slimības formām, kas pašlaik skar aptuveni 352 000 cilvēku visā pasaulē.1,2*

Uzzināt vairāk
Frīdreiha ataksija

Biogen lepojas, ka var turpināt darbu retajās slimībās, izmantojot Reata ievērojamos sasniegumus, lai ieviestu pirmo un vienīgo ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes (Food and Drug Administration, FDA) un Eiropas Komisijas (EK) apstiprināto FA ārstēšanu pusaudžiem vecumā no 16 gadiem un pieaugušajiem. Biogen turpinās mūsu apņemšanos un iespējas, lai palīdzētu nodrošināt šo ārstēšanu lielākam skaitam pacientu, kuri cieš no šīs postošās slimības.

Uzzināt vairāk
Multiplā skleroze (MS)

Biogen ir bijis celmlauzis multiplās sklerozes ārstēšanas izstrādē vairāk nekā 25 gadus. Mēs turpinām ieviest jauninājumus, lai uzlabotu MS ārstēšanu un uzlabotu rezultātus pacientiem. Mūsu pētījumi ir vērsti uz potenciāli pārveidojošām terapijām, tostarp iespējamo MS izraisīto bojājumu ārstēšanu. Mūsu pašreizējie pētījumi par neirodeģenerāciju un nervu atjaunošanu palīdzēs radīt jaunus terapeitiskus risinājumus, kas var tuvināt mūs MS ārstēšanai.

Uzziniet vairāk
Spinālā muskuļu atrofija (SMA)

Biogen mērķis ir uzlabot SMA slimnieku un viņu ģimeņu dzīvi, veicot pastāvīgu izpēti, novēršot šķēršļus piekļuvei un nodrošinot atbalsta programmas. 2017. gada decembrī Biogen sāka jaunu sadarbību ar uzņēmumu Ionis, lai identificētu jaunas terapeitiskās iespējas — īpaši jaunus antisenses oligonukleotīdu (ASO) kandidātus, kas paredzēti SMA ārstēšanai — personām, kuras cieš no novājinošās slimības.

Uzzināt vairāk

Biogen Digital Health

Biogen Digital Health cenšas mainīt pacientu un Biogen dzīvi, radot un ieviešot dzīvē personalizētas digitālās ārstēšanas iespējas.

Atsauces
  1. Xu 2020. Atsauce: Xu L, Liu T, Liu L, Yao X, Chen L, Fan D, Zhan S, Wang S. Global variation in prevalence and incidence of amyotrophic lateral sclerosis: a systematic review and meta-analysis. J Neurol. 2020 Apr;267(4):944-953
  2. United Nations, World population prospects: The 2010 revision (2022). Ņujorka.
    * aprēķināts, pamatojoties uz izplatības aplēsēm un piemērots pasaules iedzīvotāju skaitam