Uzņēmums

Par Biogen

Biogen ir viens no lielākajiem globālajiem biotehnoloģiju uzņēmumiem, kas ir zinātnes pionieris un sekmē inovācijas sarežģītu un postošu slimību ārstēšanai. Biogen pakāpeniski izstrādā potenciālo terapiju klāstu neiroloģijā, neiropsihiatrijā, specializētajā imunoloģijā un reto slimību jomā, kā arī joprojām koncentrējas uz savu mērķi — kalpot cilvēcei ar zinātnes palīdzību, vienlaikus veicinot veselīgāku, ilgtspējīgāku un taisnīgāku pasauli.

1978. gadā dibinātais uzņēmums Biogen ir bijis vairāku īpaši nozīmīgu inovāciju aizsācējs, tostarp radot plašu medikamentu portfeli multiplās sklerozes ārstēšanai, pirmo apstiprināto līdzekli spinālo muskuļu atrofijas ārstēšanai un divas kopīgi izstrādātas ārstēšanas metodes, lai novērstu noteiktu Alcheimera slimības patoloģiju.

Kur zinātne satiekas ar cilvēci

Zinātne, kas maina pacientu dzīvi. Zinātne, kas tiecas atrisināt sabiedrības problēmas. Zinātne, kas darbojas ar mērķi. Zinātne, kuru iedvesmojusi mūsu cilvēku dažādība un aizrautība. Uzņēmumā Biogen atklājiet, kur zinātne satiekas ar cilvēci.

Zinātne un inovācijas

Padziļinātās zināšanas izpētē un attīstībā
Mūsu padziļinātās zinātniskās zināšanas un mūsu drosme riskēt padara mūs par līderiem zāļu pētniecībā un attīstībā.

Zāles
Mūsu medikamenti tiek radīti, lai uzlabotu cilvēku labklājību visā pasaulē.

Ražošana
Mūsu tehnoloģijas un inženiertehniskās iespējas palīdz laist tirgū mūsu augstākās kvalitātes zāles.

Atbildība

Veselīgākas, ilgtspējīgākas un taisnīgākas pasaules attīstība

No sirds rūpēties, sasniegt izcilību, mainīt dzīvi.

Biogen darbiniekus vieno kultūra, kas balstās ētikā, iekļaušanā, spējā pielāgoties pārmaiņām, nemitīgi uzmanības centrā paturot pacientus.

Pievienojieties mūsu komandai

Pievienojieties mūsu misijai, lai radītu jaunus medikamentus tiem, kam tie visvairāk nepieciešami.